Double Rm And Ensuite In Clapham

  • 15 μ²
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • 2 μπάνια

Το διαμέρισμα Double Rm And Ensuite In Clapham Λονδίνο απέχει μόνο 5 λεπτά με τα πόδια από τον σταθμό του μετρό Clapham, και παρέχει Wi-Fi για εργασία ή ψυχαγωγία. Ο σιδηροδρομικός σταθμός London Wandsworth Road και Clapham Methodist Church απέχουν 15 λεπτά και 7 λεπτά με τα πόδια αντίστοιχα από το διαμέρισμα.

Το διαμέρισμα Double Rm And Ensuite In Clapham διαθέτει πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα, όπου οι επισκέπτες μπορούν να μαγειρεύουν τα γεύματά τους.

Ένα από τα δημοφιλή αξιοθέατα της περιοχής είναι Φάρμα Vauxhall City Farm που βρίσκεται σε απόσταση 2 χλμ.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Double Rm And Ensuite In Clapham Λονδίνο
Cosy Studio In Clapham Old Town
Τιμή μόνο για κινητά

Cosy Studio In Clapham Old Town

393 μ από το κατάλυμα
2 Bed Apartment In Clapham
Τιμή μόνο για κινητά

2 Bed Apartment In Clapham

581 μ από το κατάλυμα
Madison Hill - Clapham Park 1 - 2 Bedroom Penthouse
Τιμή μόνο για κινητά

Madison Hill - Clapham Park 1 - 2 Bedroom Penthouse

9.5
Εξαιρετικό 2 σχόλια
619 μ από το κατάλυμα
USD 340 USD 306
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Λονδίνο Σίτι Αεροδρόμιο
    18 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Clapham High Street Railway Station
    400 μ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Στα δωμάτια

    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων

    Συσκευές

    • LCD TV

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 23:30
    Check-out: από 08:00 έως 11:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • ❓
      Πόσο κοστίζει η διαμονή στο το διαμέρισμα Double Rm And Ensuite In Clapham;
      Η διαμονή στο το διαμέρισμα Double Rm And Ensuite In Clapham κοστίζει 58£.
    • ❓
      Στο το διαμέρισμα Double Rm And Ensuite In Clapham προσφέρεται φαγητό;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το διαμέρισμα Double Rm And Ensuite In Clapham περιλαμβάνουν The Town Lebanese Cuisine και Coffee House και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • ❓
      Έχει Ίντερνετ στο το διαμέρισμα Double Rm And Ensuite In Clapham;
      Ναι, το διαμέρισμα Double Rm And Ensuite In Clapham προσφέρει Wi-Fi.
    • ❓
      Πόσα τετραγωνικά μέτρα έχει το διαμέρισμα Double Rm And Ensuite In Clapham;
      Το διαμέρισμα Double Rm And Ensuite In Clapham είναι 15 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Λονδίνο Σίτι Αεροδρόμιο
    18 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Clapham High Street Railway Station
    400 μ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Double Rm And Ensuite In Clapham Λονδίνο

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο